Diskuse

Datum: 23.03.2014

Vložil: Pazi

Titulek: fakt parada

https://www.drsnysvet.cz/hi-tech-palubovka/

Odpovědět

—————

Datum: 23.02.2014

Vložil: Roman

Titulek: tipovačka OH

Tak to máme snad úspěšně za sebou :-)
Ke konci se sice ještě promíchalo pořadí, ale favorité po základní části si už medailové pozice uhájili. Snad to mám dobře spočítáné. Takže to máme:
Kruša za 1000
Kozárek st. za 500
Havlas za 300
Fabi za 200

Děkuji všem za účast.

Budu rád, když mi dáte vědět, jestli se ještě pustíme do nadcházejícího MS v hokeji, které začíná 9. května v Bělorusku a nebo případně (a to mě láká) do MS ve fotbale, které začíná 13. června a končí 13. července :-)

Odpovědět

—————

Datum: 08.02.2014

Vložil: Vymi

Titulek: Notebooky

Zdarec,

kdyby někdo měl v plánu kupovat notebook, dobrý poměr cena výkon, dejte mi vědět. Mám něco málo na výběr :-)

Odpovědět

—————

Datum: 11.02.2014

Vložil: Sob

Titulek: Re: Notebooky

Já bych možná jeden bral. Je to asi něco staršího, že?

Odpovědět

—————

Datum: 06.02.2014

Vložil: Roman

Titulek: trenink 12.2.

Ahoj, příští středu, tj. 12.2. se ruší trenink z důvodu pravděpodobné chabé účasti skrze první zápas naší repre proti Švédsku.
Další trenink, což je 19.2., je normálně 18:30.

Odpovědět

—————

Datum: 23.01.2014

Vložil: Pazi

Titulek: aplikace

Pokud se vám nechce ve Spojených státech jezdit taxíkem, můžete si pomocí mobilní aplikace Lyft přivolat levnější a pohodlnější variantu v podobě náhodného řidiče s růžovým knírem na kapotě. Conan, rapper Ice Cube a stand-up komik Kevin Hart se společně rozhodli, že něco takového vyzkouší a projedou si s nic netušícím řidičem jen tak hollywoodské ulice.

https://www.videacesky.cz/ostatni-zabavna-videa/conan-ice-cube-a-kevin-hart-projizdeji-hollywood

Odpovědět

—————

Datum: 22.01.2014

Vložil: maki

Titulek: promarněný čas v koupelně

nechápu, proč si před každým tréninkem holím nohy, takhle bych mezi vás i zapadla :D


https://prask.nova.cz/clanek/novinky/prurez-komunitou-divek-ktere-se-neholi-z-tehle-galerie-vam-bude-spatne.html

Odpovědět

—————

Datum: 10.01.2014

Vložil: Roman

Titulek: Tipovací soutěž

Dámy a pánové, možná jste si všimli nové záložky v hlavním menu s názvem "Soči".
Připravuji tipovací soutěž hokejového olympjiského turnaje. V této sekci najdete základní pravidla a informace. Do mailu posléze zašlu kartu pro vyplnění vašich tipů.

Odpovědět

—————

Datum: 06.01.2014

Vložil: Roman

Titulek: příšlo mi na mail

Zdravím. Píšu ohledně přáteláku ve florbale. Jsme parta z Náměště, co hraje už čtvrtou sezonu AFL. Rádi bychom si s váma zahráli přátelák, klidně dojedeme i k vám do tělocvičny. Šel by domluvit nějaký termín? Ideální pro nás by byl asi některý pátek, případně sobota. Díky, Petr


To je pro nás asi pasé, co?

Odpovědět

—————

Datum: 06.01.2014

Vložil: Johnny

Titulek: Re: příšlo mi na mail

Hned bych to bral ale jsem mimo mám bloklé záda a ještě nalomenou kost v prstě na ruce ale stějně bych šel :D

Odpovědět

—————

Datum: 06.01.2014

Vložil: Doňa

Titulek: Re: příšlo mi na mail

..myslím, že pátek či sobota u nás nehrozí.. Ale kdyby se věděl termín, zkusil byhc se přizpůsobit..

Odpovědět

—————

Datum: 24.12.2013

Vložil: Doňa

Titulek: Trénink 25.12.

Haloo halooo, platí ten trénink 25.12.? Doufám, že všichni příjdete, aby nás tam nebylo 5.

Odpovědět

—————






Provozovatel stránek

neručí za vulgarismy

a výlevy zúčastněných...

 


 

         florbalový bazar

Hrajete AIRSOFT?
Army & Airsoft shop Brno

 


Jak poznat zmrda?

Jak poznat vohnouta?

Jak vážnou hrozbu naší civilizaci představují?

Jak s nimi jednat a jak se jim bránit?

A především, jak proti nim bojovat?