Diskuse

Datum: 08.02.2010

Vložil: Roman

Titulek: dresy

Bavil jsem se s Pazim a je taky pro. Tak začněte nosit na flor každej 450 korun. Necháme tam i čísla, takže za komplet by to mělo být 370 + 70, za zbytek můžem koupit míčky. Peníze doneste i golmani ať máte v čem slavit :-)

Odpovědět

—————

Datum: 08.02.2010

Vložil: Doňa

Titulek: Dresy

Zdarec teploušáci:D Hele, co jsem našel na netu:D Já jsem pro růžovou, ať jsme správní teploušáci:D No a za ty prachy:D No mrknite se https://www.nasport.cz/dres-legea-scudo-154.html

Odpovědět

—————

Datum: 08.02.2010

Vložil: Roman

Titulek: Re: Dresy

Já jsem rozhodně pro když je to za takový peníze. Normálně bych pro růžovou nebyl, ale když to pojmem jako recesi a oslavu prvního místa v první lize, tak bych si v tom poslední turnaje klidně zahrál. A pak v tom můžem třeba slavit v Krasoňově :-))

Odpovědět

—————

Datum: 08.02.2010

Vložil: Sob

Titulek: Re: Dresy

Tak pokud tohle napadlo Doňu, tak nás zachrání jen Marwaň:-)
Roman: Vidím, že sedíš na hrušce, co?:-) Abysme se nedivili - ale už tento turnaj by nám mohl napovědět;-)
Dresy komplet, nebo jen trička? Klidně budu za teploušáka, nevidím v tom problém:-D

Odpovědět

—————

Datum: 08.02.2010

Vložil: Vymi

Titulek: Re: Re: Dresy

Srat na růžovou... za ty prachy ať to k něčemu je....

Odpovědět

—————

Datum: 24.01.2010

Vložil: Mr. 69

Titulek: přátelák s Buldokama

Tak jsem se díval na sestavu a budeme to mít těžký... Dokonce tam bude proti nám i áčkař :-)

Odpovědět

—————

Datum: 24.01.2010

Vložil: Sob

Titulek: Foceni - tema

Ostatni urcite taky budou souhlasit s focenim. Nechame se vyfotit ve stribrnych i orange? Nebo pojmeme tematicky uplne jinak? Muzeme klidne zase v sakach, mohla by to byt tradice:-)

Odpovědět

—————

Datum: 25.01.2010

Vložil: Roman

Titulek: Re: Foceni - tema

Taky jsem si říkal nějak to tématicky pojmout a k tomu se ještě vyfotit ve dresech.
Takže pokud má někdo nápad "v čem" se fotit, tak sem s tím.

Odpovědět

—————

Datum: 25.01.2010

Vložil: Mr. 69

Titulek: Re: Re: Foceni - tema

měli by jsme dres a trenky (spodní prádlo). Co vy na to?

Odpovědět

—————

Datum: 25.01.2010

Vložil: Roman

Titulek: Re: Foceni - tema

Nebo jenom dres? :-D

Odpovědět

—————

Datum: 25.01.2010

Vložil: Doňa

Titulek: Re: Re: Re: Foceni - tema

To může napadnou jenom Marvaňa:D:D Je to starej teploušák:D Víte, jak by to dopadlo? ...by se někdo fotil a Marvaň by před něj hodil mýdlo a řekl:"Podej to!!":D:D ...je to otřepanej fígl:D

Odpovědět

—————

Datum: 25.01.2010

Vložil: Havlas

Titulek: Re: Re: Re: Foceni - tema

Přesně tak, Marwaň je starý prase teploušácký :-D Beztak by se chtěl fotit nahej, ale to už radši nenapsal :-D Ale tak my tě zas na druhou stranu chápeme :-D

Odpovědět

—————






Provozovatel stránek

neručí za vulgarismy

a výlevy zúčastněných...

 


 

         florbalový bazar

Hrajete AIRSOFT?
Army & Airsoft shop Brno

 


Jak poznat zmrda?

Jak poznat vohnouta?

Jak vážnou hrozbu naší civilizaci představují?

Jak s nimi jednat a jak se jim bránit?

A především, jak proti nim bojovat?