Diskuse

Datum: 09.12.2009

Vložil: Roman

Titulek: Re: Zranění

Takže dneska půjdeš jenom chytat jo? :-D

Ne, teď vážně, mrzí nás to a přejem ať se dáš co nejdřív dohromady. 2 měsíce s prstem mně přijde dost. Teoreticky bys ale mohl přijít jen o jeden turnaj. Dostals dlahu nebo sádru?

Odpovědět

—————

Datum: 09.12.2009

Vložil: Johnny

Titulek: Re: Re: Zranění

JO tak odchytat to můžu vždycky :D:D:D, ale mám to v dlaze a bolí to mooc tak snad vyjde můj plán přijít jenom o jeden turnaj, doktor varoval měsíc jsem mimo určitě ale počítám s tím že se to zlepší dřív....

Odpovědět

—————

Datum: 09.12.2009

Vložil: Sob

Titulek: Re: Re: Zranění

Jen by si musel chytat v týmu s Pazim, jinak bys dostal GUN a z dlahy bys měl sádru v prášku:-)

Odpovědět

—————

Datum: 09.12.2009

Vložil: Dr. Vale

Titulek: Re: Zranění

Ty krávo Johny neblázni...démon nemůže být zraněnej...achjo to je škoda...snad to bude jenom jeden turnaj když moc a pak na to snad zase vlítneš...nezbývá říct nic jinýho než ať se brzo uzdravíš a pak na to zase jako démon vlítneš...hodně zdaru s léčením

Odpovědět

—————

Datum: 07.12.2009

Vložil: Roman

Titulek: zápis 5. turnaj

Zdar borci, mrknetě na webu afl.cz na zápis z utkání Rosice - Koní hlavy. Ten malej, nepoužitelnej pro život, vyoutovanej lodžín to blbě zapsal a ve statistikách jsou 2 asistence Jury Šoltésa a gól Sykyho. Asistence jsou Johnyho ale nevím čí je ten gól, tak dejte vědět a já požádám o opravu.

Odpovědět

—————

Datum: 07.12.2009

Vložil: Doňa

Titulek: Re: zápis 5. turnaj

Ten borec tam byl zbytečnější ještě víc než já:D a to je sakra co říct:D Já jsem dal jeden gol, proti nějakým šmatlákům, ale koňáci to nebyli:D Takže já se chtě nechtě přiznávám, že jsem to nebyl.. Ale asi bych to potřeboval...:D

Odpovědět

—————

Datum: 07.12.2009

Vložil: Roman

Titulek: Re: zápis 5. turnaj

A já jsem právě myslel že to byls ty, když říkals, že máš za turnaj jenom jeden gól. Ale teď se dívám, že máš napsaný ještě dva fíky proti MAC Eagles v základní skupině.

Odpovědět

—————

Datum: 07.12.2009

Vložil: Dr. Vale

Titulek: Re: Re: zápis 5. turnaj

já dával 2 góly a johny mě na 2 nahrál.pazi z přímáku gól a pak nevím,ale mě se nic připisovat nemá.já mám body v pořádku...

Odpovědět

—————

Datum: 08.12.2009

Vložil: Doňa

Titulek: Re: Re: zápis 5. turnaj

Proti těm jsem myslím dával jeden, jak mi Havlas nahrával. Jako nikdy si to nepočítám, na to seru, ale ono to nejde moc zapomenout. Prostě jsem měl jeden gol a jednu nahrávku. Na logina bych podal stížnost:D Ten tam byl zadarmo drahej:D a ještě tam zežral alektriku:D:D

Odpovědět

—————

Datum: 07.12.2009

Vložil: Pazi

Titulek: Re: zápis 5. turnaj

první gol dal Krony a nahraval havlas, druhej gol dal johny a nahraval tumba a treti gol sem dal ja z primaku takhle to bylo podle me...

Odpovědět

—————

Datum: 08.12.2009

Vložil: Johnny

Titulek: Re: zápis 5. turnaj

Ahoj já za ten špíl mám pouze 2 asistence proti koňákům

Odpovědět

—————

Datum: 08.12.2009

Vložil: Vymi

Titulek: Re: zápis 5. turnaj

Gratuluju čuřilovi :-) si to kurňa umí zařídit. Ano tam nebyl a bodoval!!

Odpovědět

—————






Provozovatel stránek

neručí za vulgarismy

a výlevy zúčastněných...

 


 

         florbalový bazar

Hrajete AIRSOFT?
Army & Airsoft shop Brno

 


Jak poznat zmrda?

Jak poznat vohnouta?

Jak vážnou hrozbu naší civilizaci představují?

Jak s nimi jednat a jak se jim bránit?

A především, jak proti nim bojovat?