Fbc Rosice vs. Bulldogs Brno B

Přátelské utkání

24.2.2009  Fbc Rosice - Bulldogs Brno B  2:2

 

Sestava: Kuža, Sob, Čuřil, Roman, Marwaň, Johny, Tumba, Pazi, Krony

              Fabi, Petr Fait (Sokol Zastávka)

              Mates, Vachy, Robin (Koní Hlavy)

 

    Pondělního večera, spíš noci jsme sehráli s týmem Bulldogs Brno B na hale Vodova přátelské utkání a tím jsme si mohli vychutnat téměř extraligovou atmosféru. Teda aspoň při průchodu z kabiny na hřiště. V hledišti byl totiž jen Samr a Šimi :-))

    Naše sestava byla opravdu plnotučná a různorodá v počtu 13+1. Z toho 9+1 z Rosic, 2 hráči ze Zastávky a 3 Koní hlavy. Tím pádem jsme mohli postavit 3 vostrý útoky a 2 neprostupný obrany.

Ikdyž jsme nevěděli co můžeme od soupeře čekat, začátek nebyl opatrný a pustili jsme se do boje. Prvním gólem se však bohužel uvedl soupeř. Zanedlouho jsme však svoji píli, která je nám tak vlastní  :-) dosáhli vyrovnávacího gólu. Bylo využito špatného střídání soupeře a po dlouhé přihrávce z obrany se Tumba řítil sám na branku, soupeřův golman klečíc u levé tyčky, Tumba jde do blafáku, kupodivu všech ale k levé tyčce a háže golmanovi míček rovnou do klína. Ten však míček neudrží, závar v rohu, Johnyhho střela a fík na 1:1.

    Profil hry se hodně měnil, chvíli hodně šancí na naší straně, kdy jsme mohli navýšit skóre, nebo rychlé výpady, rozehrávky soupeře, které však sbírala výborná obrana a když už něco prošlo, tak to vzadu jistil kuža.

    V další části utkání se nám podařilo zvýšit dokonce na 2:1 po akci 3 na 2 ve složení Tumba, Johny, Petr Fait, přičemž poslední jmenovaný zakončoval. Poté přišlo několik dalších slibných šancí ať už po koním útoku nebo našeho prvního útoku ve složení Fabi, Krony a Pazi. Naopak soupeři se podařilo střelou z obrany uštědřit týmu Rosic další buldočí kousnutí a tím srovnat na 2:2. Tento výsledek se ukázal jako konečný i přesto, že ke konci soupeřův tlak sílil.

    Je třeba uznat, že nás béčko buldoků technicky předčilo. Co naplat, my jsme zase byli lepší v sekání, hře na zemi a úmyslném zašlapávání míčku :-D Ne, teď vážně. Jak je vidět, asi to není všechno, perfektní výkon golmana, zajištěná nezbrklá obrana, hra útoku jak dopředu, tak i výpomoc dozadu, to všechno napomohlo ke slušné remíze 2:2.